Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapne se internet

Zdravím mám takový menší problém, když zapnu pc, tak se mi nezapne internet ale mám tam nějaké dvě sítě, takže jedna je na víc a nevím proč tam je. Není to pokaždé když zapnu pc ale většinou jo. Abych odstranil tu jednu neznámou sít, tak potřebuji zakázat a povolit "připojení k místní síti". poté už se zapne a je tam jen jedna sít. nevíte co s tím? více na obrázku.. 86oqos9dx na otázky odpovím, nevím co víc k tomu popsat..

žádnou wifi nenastavuji, je to stolní pc, kde je internet napojený přes kabel a modem mám přímo na stole. pokud jsem tě správně pochopil..
jen to najde prostě nějakou neznámou síť.. zkusil jsem vypnout něco v nastavení, uvidím, jestli to pomůže nebo ne. zatím děkuji za odpovědi.

aha, to se mi jen něco vybavovalo.
1) ve správci zařízení je jen jedna síťová karta
2) v síťoých připojeních tomu odpovídá jen jedno síťové připojení
3) volba "domácí sítě" je jen pro domácí bfu. rozumně spravovatelnou možností je kancelářská síť.
možná by pak konečně vylezlo najevo, k čemu je přidružená ta pochybná veřejná síť. nefunguje výpis:

ipconfig -all