Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s wifi u pc Lenovo

Zdravím, najde se tu někdo, kdo mi dokáže poradit s tím, proč mi po přeinstalaci Win7 přestala šlapat wifi? síťové připojení jde normálně, ale wifi jako by tam ani nebyla, ovladače mám nainstalované, takže nemám tušení v čem může být chyba :(

V tej zaplave technickych dat sa clovek tazko orientuje.
"pc Lenovo" by mal byt stolny PC. Stolne PC maju taku blbu vlastnost, ze Wifi vobec nemaju (na co?).
Ked ide o notebook, netbook, tak urcite ma nejake typove oznacenie (okrem vyrobcu).

"takže nemám tušení v čem může být chyba" ani ja.

Ano, Lenovo IdeaCentre K410 neni typicke PC a naozaj ma Wifi kartu.
Dokonca vagabundi z Lenova montovali dve odlisne Wifi karty a su sanozrejme odlisne ovladace:

Atheros Wireless Driver
Realtek SWAP Wifi Driver

Pozri v "Spravce zarideni" (Device Manager), aku Wifi kartu mas (bude zo zltym otaznikom, vykricnikom) a podla toho stiahni prislusny ovladac zo stranky:
http://support.lenovo.com/en_US/research/hints-or- tips/detail.page?DocID=HT073559
Vyber Category: Networking Wireless LAN
svoj operacny system (asi Win7)

P.S. ked si preinstalovala system, tak ako PRVE sa instaluje "Intel Chipset driver for Microsoft Windows"
az potom vsetky dalsie ovladace podla potreby.
Vseto najdes na danej stranke.