Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daruje někdo pc nebo součástky?

Daruje někdo pc ne součástky?
sháním aspoň něco.ten muj se mi rozpadá a ani nemáme na to peníze :( kdyby jse někdo ozval tak díky
kdyby součástky tak třeba ramky grafika atd
neboť mam 512 ram a 128 mb grafiku

Jinak kdyby byl někdo tak hodej a něco poslal tak
Jméno a příjmení Dominik Mraček-HYKYŠ to hykyš je schránka a zvonek strhávají nám jmenovku a to hykyš dejte bud do závorky nebo za pomlčku
Město:Frýdek-Místek
Adresa :Novodvorská 3058
psč:73801

Instalace XP-po formátu a vytvoření oddílu píše vždy: Do konce zbývá 39 minut.Kromě toho se musí vyplnit CD key,potvrdit jazyky atd.Takže za 10 minut nainstalovat XP,restartovat,pak nainstalovat všechny ovladače a vše vyzkoušet nedokáže každý.