Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 85 MB rar v ktorom je 14 GB

Dobrý deň dnes som stiahol 85 MB Rarový súbor ktorý keď som extrahoval tak mi z toho vytvorilo 14 GB priečinok s hrou. Vie mi niekto vysvetliť ako je to možné ???
http://www.ulozto.sk/xf7SPas/wow-cataclysm-4-3-4-r ar
tu je to konkrétne ide o hru World of Warcraft - po stiahnutí súboru som to len extrahoval a zrazu som mal 14 GB hru
Pýtam sa hlavne kvôli zvedavosti ako je to možné ?

Teď jsem vyhledával přesně jestli někdo už nedával otázku aby to bylo i u jakéhokoli jiného "souboru" či něčeho
aby se mu povedla taková brutální komprese z 14gb na 85mb.
Asi máme uplně ten stejný soubor, kámoš ho kdysi stáhl na uloztu a teď nám to 5lidem rozposlal že si dem zahrát.
Koukáme na něj jak na boha že něco takovýho vubec našel.
Normálně to vyextrahuješ a z 85mb složky máš 14gb komplet hru, fakt to doteď nechápem, to si s tím někdo
musel dát tak brutální nářez času tohle zkomprimovat.
Snad to jednou pochopím :D