Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virtuální operátor s minimální rychlostí internetu 200kb+

Chystám přechod k virtuálu , můj požadavek je min. rychlost 200kb\s + aspon průměrné ceny volných dat a volání. Možná sem línej ale najít seznam virtuálů podle zmíněních požadavků mi příde obtížné.
Vím o Blesk mobil ale chci mít dobrý pocit z výběru. Tuhle rychlost má o2 (nyní používám) takže virtuál by mel asi být v týhle síti.

Pokud jses mozna linej, tak snad ani virtuala nehledej.

Jinak virtualove jsou dobry na volani, na data moc ne, to si drzi velka trojka dal pod palcem. V tomto pripade, pokud chces data a az tak moc neprovolas,jde ti o kredit, volil bych z Tesco, Blesk a Mobil.cz.

Chapu, me taky zrovna tyhle 3 nesedely, jeste upozornim, ze Tesco se vyplati predevsim, pokud do Tesca chodis i nakupovat a mas jejich kartu. Takze to pro me nebylo a protoze me taky zajimaji vice data nez volani, tak jsem prosel vsechny mozne nabidky virtualu a zjistil jsem, ze nic jineho nez ty dva (Bleskmobil a Mobil.cz) na vyber neni, vsichni ostatni nabizi predevsim volani a na data jsou drazi. Zvolil jsem Mobil.cz, protoze nepotrebuji rychla data a diky tomu je mam uplne zdarma, jednou za pul roku dobiju za 200,- Pro tebe bude urcite vyhodnejsi Bleskmobil rychlymi daty za stovku mesicne.

Pokud se ti to nelibi, tak preju prijemny a dlouhy hledani a az najdes, tak dej vedet.