Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade mého PC

Potřebuji pomoc
chtěl bych si upgradovat můj asi 4 roky starý pc (já vím, že 4 roky je dlouhá doba, ale tehdy byl hodně drahý a teď ho považuji za silný průměr).
jelikož nechci riskovat, že bych vynechal nejakou dulezitou informaci, tak přikládám tento soubor (zpráva z programu everest home edition)
ještě chci dodat, že cena upgradu by měla být okolo 6000 korun
PS: bylo by skvělý, kdybych s novou sestavou mohl rozjet hry jako: AC IV, nebo battlefield IV (ikdyž chápu, že to bude hodně obtížný úkol :D)

- Proc by nemohl mit 2 procesory, treba mu dal tatka server.
- Za 6000 nebo ani za 100 korun, na to nema cenu upgradovat , nebo vubec do toho neco dokupovat.
- Jestli chces na tom pustis BF ? tak mozna jednicku.
- TiP- Jestli chces moc hrat hry, tak misto vrazeni penez do PC, si kup radci konsoli(xbox,ps)