Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preinštalovanie Windows

Zdravím, chcem si pre-inštalovať Windows (už som to robil veľa krát) ale mám notebook ktorému praskol displej takže na obrazovke neni nič vidieť tak mám na notebook napojenú LCD telku cez HDMI kábel takže TV slúži ako obrazovka, keď dám HP recovery managera reštartne sa PC a na TV neni nič vidieť čo mám spraviť dá sa stým niečo robiť..skúšal som aj stláčať na klávesnici tlačítko nato aby sa preniesol obraz na TV ale nič.
Změna předmětu, původně: Martin (mif)

Zkus napojit obyčejnej monitor od stolního PC jestli máš možnost.Mě to funguje.mám stejný problem.Po stiskutí f5 monitor funguje bez problémů.

Vypadá to spíš že to nepodporuje HDMI připojení nebo habruje rozlišení, ovladače??? nevím někdo mě opraví...
...a dlouho to nebude trvat :)