Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s SMS

Dobrý den

Na novém mobilu huawei ascend g510 mi nějak blbnou SMSky někdo mi pošle SMS a mě se na mobilu neukáže. Nevíte co s tím je??(mobil ani nezapípá.

Mobil už nějaký ten Pátek(asi měsíc)mám a zatím to bylo bez problémů.

Za všechny odpovědí velice děkuji.

Zkus se podívat na nějaká diskusní fóra o Huňavým. Tam se ti spíš dostane odpovědi. Pokud bys uvažoval o přehrání firmware svépomocí, ověř si dotazem u prodejce a autorizovaného servisu, že tím nepřicházíš o záruku.