Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operační system

zdravím,potřeboval bych poradit:mám pc s windows xp home edition sp3 s orig štítkem,ale ne s instalačním cd.a potřebuju přeinstalovat na ten samý os.mám možnost ho od někoho koupit tak se ptám,jestli to půjde na mé pc a bude legální?nejedná se o krabicovou verzi jen cd a na obalu je napsáno ubgrade pouze s novým pc je k tomu i klíš+štítek a prý byl jednou naistalován a ted je odinstalován.tak nevím,jestli ho můžu použít a když jo tak který key key mám zadat?díky

To je uplne jedno. To je len nazov bez vyznamu, ktory si aj mozes zmenit v ovl.panely - system - startovanie - tam je tlacitko upravit startovaciu ponuku alebo tak nejak, mozes si ho nazvat aj Moj Milovany XP Ktory Funguje

P.S: odporucam uz radsej na nic nesahat a proste to nechat tak (je to vporiadku)