Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava

Rád bych si nechal poradit novou PC sestavu, viz mé vlákno http://pc.poradna.net/q/view/1100242-zhodnoceni-po rizeni-nove-pc-sestavy kde řeším stav současné sestavy. Ještě nejsem 100% rozhodnutý, jakou cestou jít, rád bych si to tedy konkrétně srovnal.

1. FINANČNÍ LIMIT
do 40 000 Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY
- nejnáročnější budou hry, mám zájem aby mi sestava vydržela pár let a neměl jsem problém spouštět nejnovější tituly

3. OPERAČNÍ SYSTÉM
- nejlépe Windows, je mi jedno, zda 7 nebo 8

4. SESTAVENÍ
- sestavení si objednám u dodavatele

5. MONITOR
LG Flatron W 2220P
max. rozlišení vidím 1680 x 1050
- případně mohu koupit nový

6. DALŠÍ INFORMACE
- pro rychlost systému bych uvítal jej mít nainstalovaný na SSD disku
- kladu důraz na tichý chod PC
- case by měl být co nejméně nápadný

Děkuji za pomoc.

Návrh Intel i5 K IB + sestavení/otestování + instalace Win 7 /32 323,-/
(s možností přetaktu procesoru)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11WQQ011QQS011LIS0116NT011Z79011XQD011Y0R011O1X011 LVE010UF701155I0100BN01

Sestava je tichá bez zátěže, v zátěži bude trochu slyšet g.karta, ale nic podobnému vysavači to není.
Je použit rychlý systémový VR disk C dostatečný na na OS, programy, hry a jako odkládací/datový 1TB D - zálohy, videa, filmy .........

Osobně bych k sestavě koupil herní IPS monitor EIZO FS2333-BK 23" černý/8 500,-.

U desek nevím proč ceny poskakují, ale u posledních MSI-G zaváděcí cena klesla průměrně o 500,- a pokud je tam opět pohyb nahoru jde spíše o "aktivitu" prodejce - třeba zvýšený zájem?
(ale zajímavé je, že i velcí odpůrci MSI desek "přeborníci roku - živě" začali G desky najednou do návrhů používat)