Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání pc

Dobrý den
Už asi tak před týdnem se občas stalo, že tak na 3s zamrzl win ( kurzor myši se nehýbal, nebo i po zmáčknutí Caps locku se nerosvítila dioda na klávesnici) a pak zase běžel v poho, Jenže po pár dalších dnech se to začalo zhoršovat tak na ty 3s to začalo zamrzat i několikrát po sobě a po několika zamrznutích se win začal chovat divně např dvojitej nebo několika barevnej kurzor myši tak sem pc resetoval ale to nepomohlo pomohlo až natvrdo mu vypnout el. .Po pár dalších dnech se začalo stávat to že pc zamrzl permanentně a pomohlo jen tvrdé vypnutí. Jinak to zamrzání se objevovalo náhodně třeba den šel pc v poho a další den zamrzal a zamrzal zvětšiny když byl pc v klidu nebo při surfování na netu. Skusil sem reset biosu a to i jumperem to nepomohlo, odpojil sem všechny disky až na systémovej a ten prohnal HD tunem ale chybu to nenašlo a zamrzalo to dál. Tak sem přehrál Win pár dni nic a včera to zas začalo zamrzat. Abych ještě dodal poměrně často hraju na pc Battlefield 3 a to třeba i 5 hodin v kuse a při hraní mi to ještě nikdy nezamrzlo i při jiných hrách to jde v poho.

Moje sestava
CPU intel Dual Core E5200 2,5 GHz OC 3,2 GHz (cpu je takhle přetaktovane už asi 2 roky v kuse) v idle 30°C po 2 hodinové Zátěži 45°C
MB: GA-P41-ES3G
GPU MSI GTX560 v idle 34°C po 4 hodinách battlefieldu 3 na MAX detaily a Full HD 60°C (GPU load asi tak 90%)
zdroj: Corsair cx600 (600w)
RAM 2 + 1GB DDR2 800MHZ Kingston (na plných 800 ale nejedeou, jedou na 667)
Win 7 x64

programy zatěžující CPU nemam a mam plně funkčí AVAST a dneska jsem ještě doinstaloval AVG projistotu
chipset má docela masivní chadič a navíc na něj proudí vzduch od ventilátoru na boku bedny, sahal jsem na něj a zas tak moc horkej nebyl prsty se na něm udžet daly v poho.
Systémovej disk sem prohnal utilitou od výrobce jak ve win tak v ubuntu to nic nenašlo.

Aha - čím víc antivirů, tím víc Adidas, že? No, když myslíš ...
Představ si, že dáš dům hlídat dvěma ochrankám, které o sobě nebudou vědět. Nějakou dobu to může fungovat, ale jakmile by se do baráku někdo pokusil vloupat, byl by to pěknej mazec :-D
Ještě jednou - mít víc antivirů je blbost. Jeden z nich odinstaluj.

Já mám podobnej problém, ale jsem spíš laik a tak mi prosím poraďte polopaticky, aby to pochopil i "blb".

PC taky občas zamrzá nebo se mění ikona kurzoru. Co s tím, nevíte?

a) může to být vir a pokud ano, jakej antivir by mi pomohl
b) může to být něco s grafikou (problém začal po aktualizaci ovladačů grafické karty)
c) nebo máte nějakou jinou radu

Díky za jakýkoliv nápady.

Možná to s tím souvisí, ale jeden známej mi řekl, že by to mohl být i vir. Projel sem to gratis přes eset online scanner a něco mi to našlo, zároveň mi to tu infiltraci odstranilo uložením do karantény. Tak nevím, jestli byl problém v tom a nebo jestli to bude pokračovat. Každopádně na ovladače grafiky jsem koukal a mám tu nejnovější verzi. Budu PC dál sledovat a uvidím, co dál.