Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubory jen pro čtení

Dobrý večer,
Potřebuji u jedné složky změnit "jen pro čtení" ale kdykoli to změním, dám "použít" a "ok" a poté otevřu znovu "vlastnosti" je složka znovu nastavená "jen pro čtení"
Zkoušel jsem zkoušel měnit práva jednotlivých uživatelů k této složce vyskakovala chyba "přístup odepřen". Operační systém mám Win 7.

Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Pokud klepnete na možnost Použít změny pro tuto složku podsložky a soubory, bude atribut Jen ke čtení změněn u všech souborů ve složce a u všech souborů v jejích podsložkách, ale nebude změněn u složky nebo jejích podsložek.

Tak na tohle moje IQ nestačí. Ale nevadí, ono je toho víc... :-D