Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Dobrý den,
Chtěl bych požádat o radu s mým notebookem ASUS ASUS N55SF-S1262V objednaný z firmy alza.cz.
Notebook mam rok a půl, asi před 2 mesíci, když jsme byl na dovolené, notebook se mi začal porouchávat, začala mi problikávat černá obrazovka a časem se to stupnovalo, obrazovka zčernávala třeba na 5 sekund a na levé straně monitoru vyskakovaly bílý pruhy, a když jsem dal CTRL+ALT+DELETE mel jsem po celé obrazovce pruhy.To se asi po 14 dnech co jsem se vratil z dovolené spravilo, ale po měsíci to začalo dělat znovu a dvakrát mi naskočil "blue screen".Kdyz zapnu notebook tak mam teploty: GPU 46C, HD0 32C, Temp1 57C, a Core 0-3: 57C.Když zapnu hru tak mam teplotu procesorů 95C, už dříve jsem toto řešil a když jsme ntb vyluksoval tak teploty se celkem uklidnily, ale ted to začalo znovu a když jsem vyluksoval větrák,tak nic tomu nepomohlo, ale kryt jsem neodendaval, protože ntb mam v záruce eště půl roku momentalně.Když jsme volal do opravny asusu tak mi jejich technik řekl, že tohle jsou normální teploty :-/.Takže bych chtěl požádat o radu jestli mam notebook poslat do opravny asusu, nebo to zkusit rozebrat a nějak vyčist.
Třeba hra Call of Duty 4, když jsem ji poprvé na ntb zapnul tak jsem měl okolo 200-250 fps, ted je to okolo 90 fps.
Hardware:Intel Core i7 2670QM Sandy Bridge
RAM 6GB DDR3
NVIDIA GeForce GT555M 2GB
HDD 750GB 7200 otáček

Byl bych moc vděčný za nějaké rady.

cau,mas pravdepodobne vadnou grafiku.pokud mas zaruku tak to okamzite vrat.nech PC vycistit od prachu (zanesl vetrak,proto nestiha chladit) za 500kc a budes mit z5 250fps.hlavne na tom nehraj dokud to nebudes mit vycisteny jinak se ti muze stat ze se ta grafika poroucha uplne