Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows xp nelze spustit

Dobry den

na pc mam Win XP professional legalni 32bit.jde o tohle ze začatku pc naběhlo s nějakymi chybami před přihlašenim česem i po přihlašeni kdy se často pc resetovalo a znova a znova až tak na 200 pokus.pote mi win xp při úvodním načitani ta běhačka dole projela 2x a pak došlo k modremu pozadi které trva asi 1 sekundu i min pc se resetuje pote stav nouze nebo poslední znama konfigurace nic nepomohlo ani stav nouze.tak sem skusil win xp opravit pomoci original cd samo se to opravilo výsledek stejny pc ale dokaže najet do nouzového režimu pouze tam nic vic nevi někdo co s tim aniž bych musel smazat vše co mam na disku

děkuji moc za pomoc

děkuji za možnost moc děkuji

po zakazani automatického resetu sem si mohl přečist modrou obrazovku

modra obrazovka piše Byli zjištěny potize se systémem Windows byl ukoncen, aby nedoslo k poskozeni. pokud je tato obrazovka poprvé resetujte.

a dále zhruba toto

Zkontrolujte zda máte dostatek místa na disku. Pokud je v koncové zprávě určen ovladač, ovladač zakažte nebo vyměňte.
Vyžádejte si poslední verzi ovladače. Zkuzte změnit videoparametry. Vyžádejte si poslední verzi BIOS.
Zakažte paměťové možnosti systému BIOS, například použití mezipaměti nebo stínování. Pokud potřebujete pro odebrání nebo
vypnutí součástí použít nouzový režim restartujte PC, po stisknutí klávesy F8 vyberte upřesnění možností spouštění a poté
vyberte položku nouzový režim.

Technické informace:
*** STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0xB9734174, 0xBA4FED3C, 0xBA4FEA38)

nemohl by mi ještě někdo poradit moc prosim