Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Získání dat z HDD

Dobry den,jsem zde poprve tak snad jsem zalozil spravne tema.. Mam takovy problem: po vypnuti pc zacal hdd klepat a jiz nenacetl win xp.Pise mi to verifing pool data.Pri pokusu nabootovat win se sekne pc. Proto jsem si sehnal jiny hdd hodil na nej xp. Bios vidi oba dva hdd ale pri spusteni win xp ten spatny hdd neni viditelny.. Jsem bezradny a potrebuji nejake rady jak zprovoznit hdd abych si presunul alespon rodinne fotky.Budu vdecny za kazdou radu.

Přečtěte si návod na záchranu dat z harddisku (reklama) (los)

Podla popisu mas problem s hlavickami na citanie, co nejde nijako osalit len ich vymenit. Vymenu doma urcite nezvladnes a specializovana firma si vypyta odhadujem asi 10k za taketo nieco.
Takze si poloz otazku, ci ti za tie peniaze tie fotky stoja a pre buducnost....zalohova, zalohovat, zalohovat!!!