Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude stačiť zdroj keď vymením procesor ?

čaute mam zdroj Eurocase 450W..

moja zostava teraz:
Motherboard: Asus M2N-E sli
GPU: nVidia Geforce GT 630 4gb 128-bit zbernica
CPU: AMD Athlon x2 64 4000+ cca 60Watt
Disky asi nie su podstatné
RaM :4GB

chcem tam dať procesor AMD Athlon x2 64 6000+ 3GHz má 89 Watt

bude stačiť zdroj ?

Ja som mal v počítači dobrý zdroj a odišiel asi po 7 rokoch. Chceš povedať, že EC by teda vydržal naveky? On tým chcel povedať, že investícia do lepšieho zdroja sa oplatí, pretože počítač vydrží dlhšie bez poruchy.