Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Notebookom

Dobrý deň mám Notebook Acer Apire
Sys.požiadavky: Intel core i3 Intel HD graphics 380M 4GB RAM a 2.53 Ghz
Hry ako sú Mafia II Battlefield 3 alebo COD MW 3 mi sekajú.. padá mi aj sony vegas ked doň pridávam full HD videá.Viacero ludí mi povedalo že mám iba NTB zaprataný registrami a pod .. Vyskúšal som aj program Advanced system care .. Hry musím hrať na najnižšiom rozlíšení pri čom mi furt sekajú potrebujem odbornú radu .... ĎAKUJEM

ten shit nemá grafickou kartu, kroč sis ho kupoval "na hry"?

Viacero ludí mi povedalo že mám iba NTB zaprataný registrami

a přestaň kamarádit s idioty, nic dobrého od nich nechytíš.

Advanced system care

aha, takže taky člen klanu. beznadějné.
až se naučíš instalovat widows a drivery, zformátuj to. nic rozumnějšího se s tím dělat nedá.