Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak udělat papír na šířku?

dobrý den,
Profesor mi dal úkol že mu mám poslat určitý nápis který je na papíře na šířku, protože ten nápis potřebujeme přilepit v učebně na nástěnku.. jenže já nevím jak to v microsoft word pro xp přepnout z papíru na výšku na papír na šířku.. ví někdo?? ať napíše.. Děkuji

promiň ale škola nijak neovlivní jak se člověk chová, pokud nepočítám prvouku na prvním stupni a mateřskou školu :-) jenom mu nacpe do hlavy to co ho chce naučit a to je všechno člověk je takový jaký je.. a příjde mi divné že když nápíšu stupidního smajlíka, tak už mi tady naznačujete že jsem blbec...

Ufff, to je zase dneska materiálek/den! Myslel jsem, že se to šíří jen na Slovensku a teď vidím, že to přišlo i do České republiky (Č-M-S).

Nejsem příliš moudrý z tvého zadání, co je tvým cílem. Matně tuším, že by ti mohlo pomoci třeba toto ... watch

Pokud bys měl tapetovat, tak zkus raději program PosteRazor.