Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neobvyklý pohled na část 2. světové války

Při svých toulkách internetem jsem narazil na tohle: http://binarniladin.bloguje.cz/436427-ctyri-z-tanku -a-dvacet-pet-tisic-ze-zahrobi.php

Nejsem historik a moje znalosti jsou právě na úrovni "toho, co nám řekli ve škole", takže ten text nedokážu posoudit. Je ale mimořádně zajímavej.

Co vy na to?

Pavel

Zajímavé to je tím, že se mluví o Suvorovovi. Já jeho knihy četl, a i když si protiřečí na mnoha místech, tak když mluví o tom, jak v roce 1941 sovětská vojska fasovala nové boty na invazi do Evropy a ve skladech už byly připravené propagandistické plakáty, čelověk si říká že vždycky může být všechno jinak než jak se zdá.