Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní PC do 25 tisíc

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s výběrem komponentů do herního PC do cca 25 tisíc,
který si chci nechat sestavit i s monitorem, bez OS, myši, reprobeden a klávesnice. Děkuji

No M-Pol je určitě zkušenější než já. Je k tomu i monitor a myslím že ten jeho PC ma i o kousek vetsi vykon nez ten co sem davam ja. Jeste k tomu je tam i monitor a sestaveni a stejne je to vykonne. Já tam mám sice i hru ale to je jedno . Řek bych že pokud tam budeš hrát GTA V že to tam fakat bude :) Pokud teda na PC vyjde a pokud nebude mi vetsi pozadavky nez se ocekava... Ale tohle neni diskuze o GTA V :D Šel bych teda do M-Pola :)