Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Androidmarket nefunguje

Dobrý den,
Mám problém s tabletem, konkrétně s androidmarketem v Androidu 4.1. Doposud fungoval normálně, teď píše, že není připojení a abych to zkusil znovu připojit. V pravo dole je ukazatel síly wifi signálu, ten teď má namísto barvy modré, šedou. Jinak prohlížeč funguje tak, jako by to bylo modré. Nevíte co s tím? Předem velice děkuji za odpověď ;-)

- Zkus se odhlasit a znovu prihlasit, update na posledni verzi(nemas li samozdrejme jiz posledni verzi nainstalovanou)
- Vzpominam si ze nekterym lidem pomohlo vysipat CACHE googleplay v nastaveni, osobne jsem to nezkousel, nemuzu potvrdit.