Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s windows 7

Dobrý den
Včera jsem si na pc stáhnul aktualizaci resetoval pc a kdyžse mi pc načetl tak mám černou obrazovku,nabítka start i hlavní panel nikde,,prraostě jen černá obrazovka a zpráva : program windows přestal pracovat,na internet se dostanu jen tak že zmáčknu ctrl+alt+delete správce úloh soubor nová úloha..ale když tam napíšu explorer tak přestane pracovat.pomůžete mi ?
děkuji

ehm nouzový režim ano zkusil jsem to zpustit v nouzovem rezimu hodilo me to na plochu a v kazdemrohu to psnouzovy rezim jsemdal nouzovi rezim s prikazovim radkem tak me to zase prihlasilo ale s nejakym oknem cmd.exe..v nouzovém rezimu sem nikdy nedelal takze fakt nevím..