Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spustenie WXP z druheho disku

ako ma vyzerat tabulka spustania WXP z oboch diskov ?
[boot loader]
timeout=0
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)p artition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDO WS="Microsoft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect

z obou? tak to potřebuješ čas na výběr:

[boot loader]
timeout=5
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Windows XP na druhem disku" /noexecute=optin /fastdetect