Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy s i9000 upgade

Dobrej chci se zeptat mám mobil Samung Galaxy S i9000 s aindroidem 2.3.6 a chci ho upgadovat na novější myslíte že na videích zde... http://www.youtube.com/results?search_query=samsun g+galaxy+s+i9000+update+cz+&oq=samsung+galaxy+s+i9 000+update+cz+&gs_l=youtube.12...0.0.0.220859.0.0. 0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube. mi to pomůže abych vedla jak na t? Děkuji

Na Samsungu si nejdriv musis vytvorit ucet, az pak se na nej muzes prihlasit. Nema to s googlem nic spolecnyho. Jestli mas aspon android 2.3.5 a ne 2.1 co byl v zakladu tak se na update vykasli, na 2.3.6 moc zmen nebylo,je to spis jen value pack(odemykani oblicejem a takovy kraviny) Na update na ICS nebo JB se vykasli. Mam doma dva SGS tak vim o cem mluvim.
Mozna ani ta aktualizace nebude treba jestli ten politej telefon nerozchodis :-)