Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem keylogged. hladam nieco ine ako combofix

ahoj
nieco ma keylogglo. zmenilo mi pass do jednej aplikacie.
prave som urobil test systemu programom Malwarebyte's Anti Malware, ale nic nenasiel.

precital som si nieco o combofixe, ale ten sa nepyta, co moze zmazat. a ak tam mam subory co posobia falosny poplach, hned ich zmaze a to nechcem

teda hladam lepsi antimalware program ako som pouzil, ale nech sa pyta co moze zmazat

dik

s mojimi znalostami a schopnostami, neviem blizsie urcit, ci to mam v pc alebo nie
nebudem vymyslat. zalohujem si veci, format a reinstal win

ale na to potrebujem ziskat docasny pristup sem:

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/

aby som mohol stiahnut toto:
[ruon.png]

pomoze mi s tym niekto prosim ?