Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube-pomale se načítá a seká se...

Zdravím, poslední dobou (asi posledních 14dní) mám zrejmě problém se svým internetem. Pokaždé když si na Youtube pustím nějaké video, klidně i takové co má 3 minuty tak se to pomale načítá a vždycky se na chvíli sekne protože není video načtené (prostě ten šedý proužek co ukazuje jak je video načtené se pomale načítá) i když mám kvalitu na 360p :-/ zajimávé ale je že v průběhu dne to de občas i dobře ale ne moc často..zajímalo by mě jestli to jsou nějaké výpadky internetu nebo co nebo je to jen počítačem nebo prohlížečem (používám Firefox a dělá to i u Opery) je to pro mě opravdu záhada protože to dřív nedělalo až teď poslední dobou...:-| budu rád za každičkou radu :-)

Mám totožný problém. Nevím přesně od kdy, tak nějak před týdnem to začalo. Řešení jsem nenašel. Ale aby to bylo ještě záhadnější tak měřením na my_speed jsem naměřil plnou rychlost mé linky ( cca 20Mbps ). Pokud ovšem chci nějaké video, dostanu se s bídou na 100kbps. O videu 720p si můžu na YouTube nechat zdát :-(. Nejsi v tom tedy sám.