Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prolbémy s padáním her a pluginu

Ahoj
už jsou to asi dva měsíce co jsem začal hrát WoWko do ted mi to jelo v pohodě..ale poslední dobou se mi vyskytli problémy...World of warcraft mi neustále padá s WoW errorem 132
zkoušel sem si přeinstalovávat windows ale nic nepomohlo...padá mi každá online hra Bud přestane pracovat nebo mi to hodí nějakej ten error...nevím jestli to muže mít něco společeného s tím že mi každou chvíli padá i adobe shockwave player v google chromu...Prosím o nějakou radu čím by to mohlo být..
Grafickou kartu mám GeForce 9600 GT dnes sem si jí updatoval přes windows...

Nejspíš bych s tím potřeboval pomoc stáhl sem si program Driver Genius který mi vypsal že mám čtyři zastaralé ovladače...
jenže nemám ponětí jak mám zjistit ted Chipset nebo jakou mám třeba zvukovku...poradí mi prosím někdo jak to mám zjistit ??

nevím co přesně sem nainstaloval,nainstaloval jsem vše co mi vyšlo že sem potřeboval..použil jsem k tomu Slimdriver....a žádný pořadí sem nepoužíval..instaloval jsem to chaoticky...
Instaloval jsem Zvukovku
potom nějakej desktop driver
chipset a různy usb drivery

žádný program trotldriver nepotřebuješ.
pokud trváš na vlastním chaotickém pořadí instalace, nediv se že to nefunguje.
"nějakej desktop driver" nemáš co instalovat.
"různy usb drivery" nepotřebuješ - zná je už ten chipset driver, snad kromě usb3.

vážně nechápu, proč se do toho montuješ, když nečteš co ti píšou a celou dobu to děláš úmyslně blbě.