Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led TV a Wi-Fi

Dobry den,

nez zacnu, omlouvam se jestli jsem prispevek vlozil do jine kategorie, ale nejak sem nenasel co by odpovidalo..

K veci..

Rodice si koupili novou Led TV Gogen 40´´ FHD s podporou Wi-Fi, ale problem je, ze samotna Wi-Fi, tedy katra neni soucasti televize, ale podporuje pripojeni Wi-Fi Dongle pres USB vstup.

A tedy se chci zeptat, je potreba koupit jen originalni Wi-Fi adapter od GoGen nebo televize zvladne pripojeni jakehokoliv jineho Adapteru?

Jde totiz o cenu ktera je nekolikrat vyssi nez u bezneho Wi-Fi adapteru..

Ja jen aby jsme se vyhnuli zbytecnym potizim a tahat Lan kabel po byte a dalsi kabely by byly na obtiz..

Dekuji za veskere rady..

No, promin, ja to bral vseobecne jako Led Televizi.. Kazdopatne, ano, je to ta co si vypsal.. Presne..

Takhle, nenapsal si mi nic noveho..

O tomto adapteru uz vim, to sem si taky vygoogloval.. Ale nikde sem nenasel, zda se da pouzit i jiny adapter, proste bezny Wifi adapter, ktery se da pripojit k notasi ci desktopu... Zda ho televize prijme..

Muzu sehnat adapter, mensi nez je original, vcetne anteny a na vsechny site a/b/g/n...

A ano cena by byla pouze do 100kč, coz je 5x mene..

Tak to potom jo, mě ta pětistovka přišla jako normální cena.
Asi nezbude nic jiného, než ten tvůj adaptér za stovku vyzkoušet a pokud to nepůjde tak vrátit a koupit originál.
V návodu k televizi se o tom něco konkrétního nepíše?

PC ma oproti SMART TV jednu znacnu vyhodu. K inemu USB adapteru jednoducho nainstalujes patricne ovladace.
U SMART TV sa mozes spolahnut len na podporu, ktoru vyrobca zakomponoval do FirmWare danej TV.

Upravit a "preflesovat" FirmWare asi nedokazes (to by si sem nepisal).

Ked si nejaky sused spusti Wifi-nu, alebo v domacnosti pribudne Wifi zariadenie, zistis ze kabel je idealne riesenie.

Ano to ja vim, TV a PC je rozdil a chapu ty ovladace, ale dnesni vetsina adapteru se pripojuje uplne stejne jako to same zarizeni aniz by potreboval univerzalni ovladace z CD ci netu, tak prepokladam, zeta televize udela totez..

Se uvidi..

Jinak flashovat opravdu nebudu ani to zkouset.. Jinak dik