Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit systém nebo CD-Rom ukazuje mi furt tuto červenou tabulku poradte díky.

Dobrý den,mam problém když spustim pc čekám cca 30s furt černá obrazovka a pak naběhne toto.Když dám enter u prvního obrázku oběví se mi tento obázek vůbec nemam páru co to znamená.Zkoušel jsem přeinstalovat systém a nic CD-romka nenabehne co to znamená poradte mi jak to mam přeinstalovat díky..

řeknu to tak:

Zapnu PC čekám 20s než se mi objeví taková tabulka vždy na výběr f10 F12 atd a hned zmizi,potom se ukáže limítko _ furt bliká a potom se načta VIZ první foto dám enter a hned ta červená tabulka.

Když jsem dal F11 tak jsem měl na výběr co chci spustit dal jsem DVD rom a nic a zas to lomítko _ blíka foto jedna a pak foto 2 furt dokola

1/prostudovat manuál-kapitola BIOS
2/po restartu spustit BIOS,nastavit bootování z CD-DVD mechaniky
3/vložit instalační CD Windows a pokud tam nemáš žádná data,odstraň oddíl s win a nainstaluj znova.
Nebo zůstaň u Linuxu,co tam asi byl původně.

dal sjem F11 měl jsem na výběr HDD DVD a další 3věcí dal jsem DVD PC se restartoval a čekal jsem 30s a yas se tam objevila _ potom černá tabulk a a dal jsem enter a zas červená tablka furt do kola není to biosem?????????? jestli chcete klidně to natočím abystemi věřili opravdu nevím jak na to .A dí se aspon v biosu s formátovat jeden oddíl je to bios 2