Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamknuty pc

Dobry den, oisem cez mobil a prosim vas o pomoc. Srahoval som jeden program a ked som ho otvoril tak my vypisalo ze su vsetky zlozky zamknute a ostala mi iba plocha a ze mam poslat sms aby sa odomkli subory ... neslo by to nejako odstranjt ten problem ? Dakujem

V nouzovém režimu to dělá taky?Pokud ne,zkus to tam projet třeba programem SAS (SuperAntiSpyware) nebo MBAM(www.malwarebytes.org),nebo RogueKiller a kouknout do msconfig-po spuštění,jestli tam není něco škodlivého.
Jestli to nejde vůbec,nabootuj nějaké RescueCD a zkoušej postupovat jako při likvidaci Policejního viru-plno návodů je zde http://pc.poradna.net/q/view/899770-jak-odstranit- virus-o-zablokovani-pocitace-policii .

Takže tu je link watch
download je v popisu. Je to konkrétne hack na online browserovú hrudarkorbit na získanie uridium. Spravil som chybu ale už je pozde plakať nad rozliatym mliekom. Bude sa to dať nejako vyriešiť? skúsil som všetko aj unlocker ale neotvorilo mi ho a už som skusil 3 linky