Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovení souborů smazaných programem Nero

Ahoj všem,

stala se mi nemilá věc: chtěl jsem vypálit nějaké MP3 (asi 550MB) na CD pomocí NERO 5.5. V programu jsem dal vytvořit nové CD, celou složku (byly v ní tři alba) jsem myší přetáhnul do levého okna - soubory určené k vypálení. Pak jsem si to rozmyslel, chtěl jsem vypálit jen dvě alba, tak jsem zmáčknul DELETE, abych tu novou složku určenou k vypálení smazal, bohužel měl jsem aktivované zrovna to pravé okno se zdrojovými soubory a omylem jsem si smazal tu zdrojovou složku s muzikou. Nero se ani nezeptalo, jestli chci soubor smazat, v Koši taky nic není, prostě 550MB je v kopru.

Okamžitě jsem stáhnul "GetDataBack for NTFS", ten však smazanou muziku nenašel.
Netušíte někdo, jak bych to mohl vydolovat zpět? Na disk jsem nic dalšího nezapisoval, nepřesouval, nemazal, systém je na jiném disku.
WinXP SP2.

Díky za rady.

Omlouvám se všem za nebetyčnou hloupost. Při onom "mistake" se - netuším jak - přesunula ona osudná složka do vedlejšího adresáře. Že mě nenapadlo hned použít hledání na disku.:-[

Teď na mě plivejte, válejte mě v prachu, moje jméno vyvěste na tabuli hanby.....!