Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook do 10 tisic

Dobrý den,
nevíte někdo o dobrem notebooku do 10 tisic nebo mírně nad? V různých softwerech a tak se moc nevyznám takže by jsem zřejmě vybírala podle vzhledu a to by se mi mohlo potom vymstít. Sháním notebook co rozjede i lepší hry ,ale vím ze za ty peníze žádný zázrak nenajdu . Děkuji za případné tipy.

Tak se nauc linux. (Stejnak ti nemam co poradit, 10.000 a jeste s OS je na notas jednoduse malo, takze bud pridas nebo koupis nejakou sunku, ktera vydrzi po dobu zaruky - 2 roky, nekupovat na zivnostak, tak je u HP i u Aceru zaruka kratsi.)