Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Boot windows 7 přes USB

Potřeboval bych rychle poradit... nabootoval sem si na flash disk pomocí programu Yumi Windows 7 a když sem zapl pc tak vše jelo jak mělo , ale při instalaci to po mně vyžaduje nějaké ovladače (předpokládám , že to jsou ovladače , které jsem dostal k základní desce) , ale jelikož v pc nemám cd mechaniku , tak tam to cd s ovladači nemůžu strčit ... už jsem zkoušel dávat soubory z toho cd na flešku , ale nechtělo mi to nějak přijmout .... prosím o radu

Nemám to na cd , mám to na flash disku ... ale jestli je to špatně nabootované , tak bych potřeboval poradit s nějakým programem , který mi to nabootuje dobře.. (teda jestli máte s nějakým zkušenosti... ale možná mám i špatný windows , ale to bych řekl , že je blbost )

Tučo123 proč píšeš místo Holuba?

Jen jsem chtěl říct, že ta hláška s chybějícím ovladačem je zavádějící. Prostě instalátor nemůže najít nebo přečíst nějaký soubor. Jestli to bylo vadným DVD, z kterého jsi flashdisk vyráběl nebo jsi to zprznil tím převodem DVD->flashdisk to netuším.

Zkus Windows 7 USB/DVD Download Tool.

za ten nick (holub) se omlouvám , teď sem si od kamaráda vypůjčil Windows 7 home premium cd tak to jdu zkusit ... jo a ten Windows 7 USB/DVD Download Tool - půjde na XPčkách zpustit ? některé programy co jsem zkoušel , tak na XPčkách nešli ...

tak sem zkusil stáhnout ten program a při instalaci mi to napsalo , že to vyžaduje nějaké rozhraní jménem Image mastering ... když jsem to rozhraní zkoušel stáhnout na microsoft.com , tak mi to napsalo , že si to musí nejprve ověřit , jestli mím originální windows ... tak sem stahl ten jejich program (GenuineCheck) a ten se nespustil , protože je to prý stará verze ... tak už nwm co s tím

Holube tudle hlasku http://imageshack.us/photo/my-images/822/wo23.jpg/
jsem mel taky. Flashku jsem vytvoril pres WinToFlash (w7 home premium 64bit, iso melo pres 4,5 GB)
Vyresil jsem to ze jsem tedy ty Windle nainstaloval z CD.
Pak jsem tu samou flashku vlozil do jineho notesu a tam to disk videlo a zadny ovladac nebyl potreba.
NWM jak to tedka budu resit, budu ji zkouset v kazdym notebooku a budu si delam carky projde, neprojde...
A kdyz bude uspesnost pod 80% tak ji zkusim vyrobit v jinem programu