Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZOPO C2 - vaše zkušenosti/názor?

Co si o tomto mobilu myslíte?
Příjde mi to až podezřele nadupaný mobil za 6tisíc.
http://www.levnesmartphony.cz/cs/293-zopo-c2-duals im-cerny.html
a z takové Číny s dopravou by to vyšlo i tak na 5.

Mě příjde dost v pohodě, ale co jsem četl recenze, tak prej jsou tam nějaké problémy se slyšitelností hovorů, záseky atp. Každopádně u 5" displaye bych se bál, že mi křupne u normálního používání. Přeci jen 5" a víc zatlačit uprostřed, tak to může být zlé.

Chtěl bych mobil s dobrým prohléžením internetu, android, hry(těch nových 3D moc ne, spíš nějaké 2D ať už skákačky, tower defence...), slušný poslech hudby(sluchátka mám vlastní). Prostě klasický android, kde si můžu natahat různe blbosti, bavit se v autobuse nebo jen tak doma.

Zboží je před odesláním z Číny technikem vybaleno a lokalizováno do češtiny

Jestli to berou od etotalk, tak ty jejich ROMky stojej za kulovy, radeji se s tim ceskym prekupnikem domluvit a nechat si to poslat s originalni anglickou ROM, v anglictine ti zustanou jen systemova nastaveni, zbytek si hodis do cestiny pres app More Locale na Google Play.

Urcite si ten telefon najdi na androidforum.cz a procti si to tam, da se predpokladat, ze uz tam budou lidi se zkusenostma primo s tim vybranym founem.

Jinak ZOPO patri mezi ty lepsi vyrobce, dle mych zkusenosti zhruba na urovni ZTE a lepsi nez Huawei.

Nebyva to problem, akorat prace navic, ale u tohoto konkretniho nevim.

Edit: Podle toho co tu pise KRMNK by ten C2 mel mit original jsen cinstinu/anglictinu a ZP980 tam bude mit i cestinu, pokud bys na ni trval, zatimco pokud to berou pres etotalk, tak ty tam nahodej svoji ROM s "ceztynou".

Mam tento priamo s officialnej stranky objednany

www.zopomobileshop.com

Objednaval som priamo tam, mas tam na vyber odkial to chces, ked s Ciny je to sice lacnejsie ale je mozne ze to chyti colnica a potom si priplatis

Maju aj sklad v Taliansku a odtial to dojde pred dvere cca. do 3 dni (DHL,UPS co maju akurat po ruke) akurat si pripalit cca 50$ k tej cene co tam maju napisanu

Zatial som spokojny vsetko ide, ziadne problemy

som este zabudol, C2/ZP980 je v podstate to iste len

C2 je cinska verzia = cinske applikacie atd., jazyk anglictina/cestina, preto moze byt ze tam davaju iny ako officialny ROM aby tam bola cestina
ZP980 je svetova verzia = normalny android, jazyk si mozes dat aky chces je tam normalne vyber, ziadne cinske applikacie