Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ 5.1 - u některých uživatelů v kontakt listu chybí ikonka

Dobrý den. Mám takový problém v icq 5.1, jde o to, že se mi u některých lidí v kontaktech nechce, v pravo, zobrazit "ikonka" vysílačky i když vím, že jí myjí. A u mě se jim prý taky nezobrazuje ani vysílačka ani web kamera, kterou mám. Prosím o radu a předem děkuji.

[mod]http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Upraven titulek dotazu - původně "icq".
(host)[/mod]

Já taky u některejch lidí občas nemam ikonku (ale nepovažoval jsem to za dulžeté ani nepovažuji, neb jsem se v tom hrabal ]:)) Ale podle mě to budou souviset stakovým tim malým progrgrámkem, který umí snad 3? ikonky navíc než icq. Tušim že je tam srdíčko a ještě něco. Jestli ho nemáš, ho zkus naistalovat..