Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění systému windows a nic...

Dobrý den, mám problém se spuštěním svého počítače. Včera jsem počítač dal vypnout a samotné vypínání trvalo strašně dlouho, nějakých 15 - 20 minut a dnes když jsem ho chtěl zapnout tak vůbec nenajel. Ukáže se spouštění systému windows a po té se zase restartuje s tím že došlo k chybě. Zeptá se mě to jestli chci systém spustit jako obvykle já zvolím že ano a celé se to opakuje. Zkoušel jsem systém přeinstalovat i naformátovat disk. Zkoušel jsem jak windows 7, tak Win Vista i win 8. Nic z toho nefunguje, teď už mi to dokonce ani nedovolí systém přeinstalovat. Když to nechám být tak se někdy stane že se to to tak po 30-45 minutách najede ale vše je strašně pomalé a nedá se na tom nic dělat.

Nevěděl by tedy někdo co s tím ?
Děkuji.

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém i když nic. (karel)

Zkoušel jsem systém přeinstalovat i naformátovat disk ... Zkoušel jsem jak windows 7, .. Vista i win 8

zkoušel .... mi pripomína scénu pohádky: " Císařův pekař a pekařův císař ", u alchymistú zkoušeli varit elixír života, jednomu vyšlo lepidlo, jinémú švestkovice .... :-D ... :puff: