Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG-E460 - problém s internetem

dobry den
již třeti den se mi utomaticky když se vzdalim doma od wifi zapne internet nevym jak to vypnout :( dřiv to šlo vypnout vpohodě když se mi to stalo že sem si omilem zapl internet ale ted tam nevidi tu možnost jen mužu vypnout wifi a pak se zapne internet, hlavně mě štve že mi to žere kredit a nevim co stim prosím poradte, děkuji

Změna předmětu, původně: LG-E460 - POBLEM S INTERNETEM (host)

Platforma telefonov kde každá instalovaná aplikácia si vymáha právo ovládať kompletne hardware telefonu, prístupovat k užívatelským dátam, odosielať a prímať dáta cez všetky dostupné rozhrania je nebezpečná.

Google začína byť vyslovene nebezpečný ...

Je to aj Tvoj problém, niektorá aplikácia bez Tvojho vedomia pozmenila možnosti nastavenia. Takto sa správajú vírusy a trojské kone. Tvoj telefon sa zmenil na nástroj kontrolovaný niekým iným, nie si v stave to zmeniť.

Iné riešenie ako nepoužívať tento nebezpečný prístroj, pre Teba neexistuje.

Vyzerá že tento trend, strata kontroly nad mobilov sa stane masovým javom. Schopnosť userov povoliť aplikáciam z Google Marketu čokoľvek je neuveriteľná ... komu niet rady, tomu ani pomoci.

když si necham od operatora zablokovat internet

Ano pomuze, ale neni to reseni.

Podle obrazku nize, stahni notifikacni roletku, tapni na tu ikonku s tema dvema sipkama s nazvem Data a proste az ikonka zmeni barvu na bilou, datove prenosy jsou vypnuty, pokud to tam nemas dle obrazku, staci posunout prstem doleva, lista rychlych voleb se rovnez posune, tam to najdes, zmizet to nikam nemohlo.

Dalsim resenim, ale to jiz pro zvlaste lenive jedince je instalace widgetu a jeho umisteni na domovskou obrazovku, pote jednim tapnutim jsou datove prenosy vypnuty a naopak.

[http://pc.poradna.net/file/view/15735-lg-optimus-l     5-ii-118658-jpg]