Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utilita/skript na permanentní nastavení času

Ahoj, řeším takovou úvahu a zatím jsem nenašel řešení. Cílem je dosáhnout stavu, že nějaká utilita bude v reálném čase udržovat předem nastavený stejný čas. Např. 00:00:00 (h:m:s). Je možné to nějak zvládnout dávkovým *.BAT a nebo napsáním scriptu třeba v Autohotkey a pod.?

Abox: Ano, takto to může být. Není nutné během pár minut/hodin měnit čas. Sakraforte má však pravdu, ve výsledku se to stejně nijak zásadně neprojeví změnou k lepšímu a všechna jádra procáku vaří střídavě na max., ověřeno praktickou zkouškou.