Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lg optimus L4 + alternativy

Zdravim,
zvazuji koupi nového telefonu, cenově dostupného (do 3000 Kč), jsem nenáročný uživatel - internet, fotoaparát, sms... Nerozumim telefonum, takže by mě zajímal názor a zkušenosti s LG optimus L4 popřípadě nějaké jiné podobné alternativy? Díky za rady

Asi trosku nad cenu, ZTE Blade G, koupil si syn, byl tez limitovam financema, v jeho vyberu byly Nokia Lumia 520, Huawei Y300 a prave tento model. Tohle dvoujadro nizsi stredni tridy s pomerne velkym a citlivym 4.5" displejem s jeste uchazejicim rozlisenim prijemne prekvapilo, LCD na svou tridu a cenu disponuje velmi slusnym zobrazenim, dobrymi pozorovacimi uhly, zivymi barvami, az jsem vahal kde jej zaradit, TFT TN nebo IPS, navic vyborne fungujici automaticka regulace jasu, fotak s AF a bleskem, fotky z nej neurazi, baterie 2000mAh spolehlive prezije synuv celodenni zaprah, zpracovani na velmi dobre urovni, nevrze, neskripe. Mozna vada na krase je 512MB RAM, ale vzhledem k temer cistemu, nezasranemu Androidu JB 4.1.2 je system velmi svizny, bez zaseku a lagu a velikost RAM dostacuje. Da se poridit i za nizsi cenu (3490,-), O2 e-shop, tam koupil i mlady. Dle meho urcite lepsi volba nez L4.

Netrvas li na Androidu, mozna jeste za zminku by stala Nokia Lumia 520, ci Huawei Ascend W1 s WP8, vse za cenu do 4000,- Tento OS k plynulemu chodu nevyzaduje zadne prehnane naroky na hw.