Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 18 tis.

zdravím,
takže věc se má asi tak, že bych si chtěl zahrát.
takže sestava pro hraní. můj finanční limit je 18 tis. a to bez OS a monitoru. o sestavení musím ještě pouvažovat.
předem děkuji, cením si každé rady.
Silas

PS snad to přečte i M-pol

-popravdě, je to pro syna mé sestry.
sestra není zrovna moc při penězích, a tak jsem se rozhodl jít půl na půl.
i tak to není mnoho jak tak pozoruju ty ceny, ale rád si nechám poradit od profíků s tím, že vím že za těch pár peněz má kluk to nejlepší nejsladěnější....

spiíš jsem přemýšlel, jestli vůbec sestavit, nebo teda zabít "nějaký čas" a načíst to a sestavit( pokusit se sestavit) sám...
zprvu mne napadaly otázky typu: jak si můžu být jistý novými, rozbalenými komponenty apod.
ale myslím, si že záruční doba toto řeší, nebo ne?
stalo se to už někomu o kom jsi/jste slyšeli?
že měl sestavu osazenou použitými díly, či něco podobného?
Silas

Osobně si skládám sám, ale pro někoho kdo to dělá poprvé je to složitější hlavně pokud nastanou komplikace.
Navíc v CSC je to "gratis" a ještě jsem se nesetkal, že by byly použité staré díly = záruka to jistí. Myslím, že to nemají v takových to kvelbech zapotřebí.