Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak zvýšit výdrž baterie?

Zdravím,
16. jedeme se třidou do Prahy (omg ve 4 ráno fuuu :D )a ve vlaku se budem určitě nudit. Slíbil jsem kámošům, že přinesu ntb, ale určitě budeme hrát, a já mám slabou baterku (Windows píše že to vydrří ještě dvě hodiny a půl a za 20 minut je to kaput. Nepočítám s tím, že ve vlaku bude zásuvka (to by to musel být minimálně Regio Jet) a já nechci zůstat tam jen tak zevlersky sedět a koukat do blba. Mohl by mi někdo dát nějaké tipy/triky jak zvýšit výdrž baterie (popř. odkaz na nějakou baterii do ntb Acer eMachiner e442)?
Díky všem předem, SteveXtreme.
Lock na přání tazatele. (karel)

Ale no tak, moralisti. Je pravda, že naše generace se dokázala zabavit i bez elektroniky, ale to proto, že vrcholem elektroniky byl gramofon a protekční jedinci měli přenosný kazetový přehrávač. Kdybychom měli tehdy to, co má současná generace, tak nás nějaké karty nebo kytara taky absolutně neberou. Připusťte si to.