Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Systém Windows Update byl vypnut správcem systému vaší společnosti

Mám Windows XP SP3 a chci zaktualizovat windows a mám nastaveno automaticky instalovat aktualizace, ale žádný se neinstalují a žádnou tam ještě nemám. A když dám instalovat aktualizace z webu tak mi to napíše Systém Windows Update byl vypnut správcem systému vaší společnosti. Hrabal jsem se podle internetu v různých nastavení a nic nepomohlo.
Je možný, že to předemnou někdo zakázal (není to můj pc), ale jsem správce.
Jak to můžu zase vrátit vše zpět?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

cely popis je tady
https://technet.microsoft.com/en-us/library/dd9398 44(v=ws.10).aspx

jediné co mi pomohlo tak bylo vypnout firewall a antivir a hlavně spustit regedit a nalezt
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Win dows\WindowsUpdate\AU a vymazat vsechny polozky z AU a nakonec smazat AU (normaleně delete).
Dokud AU existovalo porad to psalo tu hlasku i kdyz jsem pouzil vsechny rady z internetu.

správcem systému vaší společnostisprávcem systému vaší společnosti

typická nesmyslná hláška znamená zneškodnění updatů přes policies (gpedit)
buď naimportovat nastavení větve "WindowsUpdate\AU" registrů z jiného pc, když chceš zbytečné aktualizace používat. nebo jak píšeš - prostě ji smazat, použije se default.
úmyslné vypnutí i pro závislé aplikace se dělá jednoduššeji: stopnutím služby automatické aktualizace a je to bez této hlášky.