Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SCSI řadič pro 32 bit sběrnici

Ahoj,

nevíte někdo jestli se dá ještě dnes někde sehnat na netu nový SCSI řadič pro 32 bit sběrnici - nejlépe Adaptec AHA-2940AU nebo nějaký ekvivalentní, v mém oblíbeném kamenném obchodě mi nepomohli - neobjednali ho, sehnal jsem jeden z bazaru ale nefungoval( a byl bez záruky) nikde jinde jsem nic nesehnal..

jasně že to bude fungovat. Ony fungují i ty 64bit/66MHz karty, jen je třeba najít desku, ve které je za PCI slotem místo na "přebytečný" kus konektoru karty. Funkce je zaručena (takto mám minimálně jednu kartu, Adaptec 2410SA), jen výkon bude adekvátně nižší.