Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení programů po reinstalaci win.

Zdravim mám menší problém přeinstalovával jsem win. a zapoměl jsem si udělat zálohu potřeboval bych radu jestli neexisuje nějaký program který dokáže znovu zaevidovat ,aby byli programi znovu v počítači evidovány jako naistalované?????????,
Pokud ano napište mi to na můj email lupenak@centrum.cz

[mod]Poradna.net je veřejná poradna, odpovědi na mail nezasíláme.
Akorát si koleduješ o spam. (host)[/mod]

protože po přeinstalaci chybí záznamy v registrech, máš většinou smůlu.
normální člověk vezme cédéčko a znova nainstaluje. jiný normální člověk použije free alternativu. a třetí normální člověk nepotřebuje furt přeinstalovávat.

a pokud máš na mysli hry, obrať se s konkrétním požadavkem na herní fórum, co ti na to řeknou.