Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké Windows 7?

Zdravím počítačové nadšence a odborníky. Mám dotaz. Pracuji v dětském domově a chystáme se koupit do kanceláře nové PC. Samozřejmě jako nezisková organizace se snažíme šetřit. Jsme zaregistrovaní na techsoup.cz, což je organizace, která za minimální ceny poskytuje různý software od Microsoftu apod. právě neziskovám. ( Již jsme si zakoupili Office 2010 za 570,-. Takže se chystáme pořídit PC bez operačního systému. Na tomto odkazu 30 je katalog produktů Windows.. Chystáme se pořídit si Windows 7. Dokáže mi někdo poradit, jaký Windows 7 ze seznamu vybrat?? Pokud to tedy je možné, protože mám takové tušení, že na jejich stránkách jsou pouze legalizační klíče?? Úplně tomu nerozumím... Jestli to nepůjde, koupím tyto Windows http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 04000000155I Samozřejmě můžu kontaktovat i je, ale doufám, že zde dostanu odpvěď dříve. Předem moc díky všem. Pěkný večer Vostrý Karel DD Korkyně

Ked sa snazite setrit tak som vobec nepochopil tu zbytocnu "kupu"(to neni kupa ale darovanie, 570 platis za sprostredkovanie "daru") MS Office za 570, ked openoffice je uplne zdarma.

Windows zavisi od toho co chcete robit, s cim ste zvyknuty robit, a na jaky PC to ma byt nainstalene. Ne upgrade.
Precital by som si
get_genuine
a hlavne
get_genuine_faqs
ptz to neni ze "kupi sa" ale asi len ako jednorazove zlegalizovanie toho co je v organizacii a potom konec.

Kolegyne sa teda nesnazia setrit :)
Na to kludne zoberte Win7 Profesional 64bit (Czech a NE upgrade) a hotovo (ak niekto neni zhavy na Win8, ja by som W8 teda nechcel a kolegyne Win8 nebudu vediet ovladat nabeton, preto Win7)

P.S. ak je niekto u vas sikovny (ze nezapoji CPU naopak a neulame kontakty patice) a aspon trochu pozna co je v PC tak sa da usetrit aj to sestaveni na objednavku..

asi chceš české prostredie, tak vylúčiš ENG verzie
OS systém nemáš, tak vylúčiš upgrade verzie
v nových PC asi nebude RAM menšia ako 4GB, vylúšiš 32bit verzie
a ostala ti Genuine česká 64 bit Pro verzia. Dosť zvláštne podmienky: Kúpiť si ju môžeš len raz. Takže ak rátaš s nejakými PC do budúcna..
Na nainštalovanie systému ti stačí len kľúč. Legálnu inštalačku si stiahneš, okopíruješ kde chceš.