Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rune time error

Dobrý den, mám tento error (oryr.png) a opravdu netuším, co s tím dělat.. Neukládá se mi nastavení pc ( wi-fi hesla atd.) a ani internet nastavení ( domovská stránka, záložky...).. Nevím zda je to zrovna kvůli tomuhle erroru, ale předpokládám, že ano. Jiné errory mi to nehlásí.. Návrat k poslednímu datu, kdy počítač fungoval se nevydařil. Mám furt stejný error..
Ps: mám oficiální windows 7 home edition.
Děkuji za pomoc
Jan

stáhneš ms autoruns a podíváš se, co se ti spouští bez vysvětlení po startu.

existenci možná skrytého souboru ověříš v normálním správci souborů, který navíc dokáže zobrazit přípony.

nebo v příkazovém okně (cmd.exe) spustíš výpisy:

attrib c:\users\jan\appdata\roaming\windowshelp\usf*

dir /a:-d c:\users\jan\appdata\roaming\windowshelp\usf*