Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí baterie

Ahoj, chystám si zakoupit nový notebook s výdrží zhruba 7- 8 h. Já ho budu potřebovat používat zhruba 12-13 h denně bez přístupu k elektřině. Chci se zeptat, zda-li pak tyto externí baterie ( www.alza.cz) dokážou nabít i notebook (notebook, který si chystám zakoupit nemá vyndavací baterii). U výrobků je napsáno, že dokážou nabít mobily, tablety a jiná zařízení, která mají USB. Notebook USB má...
Předem děkuji za odpověď.

Přijde mi to zcela nešťastná a nelogická volba to co tu uvádíš. Necháš se omezovat integrovanou baterií v NTB a řešíš nabíjení z externí. Raději bych vybral notebook s vyměnitelnou baterií a neváhal koupit podle nutnosti 1-2 náhradní originální baterie a podle potřeby je v terénu prohazoval.