Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jas notebooku

Ahoj. Často se mi stává, že po probuzení z režimu spánku nemohu nastavit jas lcd. Nejde to hw tlacitkama ani v nastavení napájení-při pohybu posuvníku jasu lcd nereaguje na změnu. Po restartu to zase funguje. Kde může být problém? Jedná se o notebook Emachines g730zg os win 7 home 64bit-lefální. Děkuji

keby to nebolo hiberfilom, tak to najskor bude ovladacom grafiky. Skus pozret web vyrobcu notebooku, ze jaky ovladac grafiky tam je posledna verzia.
Inac potom nepouzivat sleep ale hibernaciu. Ci to robi aj po hibernacii? To je potom fakt tragedia ten notes :) Tak skus sleep (na kratkodobe uspavanie) alebo uplne vypinat.

Ještě jedna věc. známej má pc jen na filmy a hudbu. Je to vrak: Hermes 845gv. Koupil 7mičku home 64bit ale nenašel ovladač na grafiku a jede mu to na nějakým asi univerzálním na 8mb a právě na tom se mu ve všech přehrávačich sekají všechny filmy. Je nějakej univerzální, na kterém by ty filmy jeli? Ovladač nikde na 7micku nenasel, jen na xp. Díky