Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohl by mi to nekdo trosku vysvetlit?

Je tu prosim nekdo, kdo je a vyzna se na webu Freelancer.com? Jen by me totiz zajimalo o cem to je a jak to vlastne funguje. Neco jsem si uz procital ale ja tomu porat nerozumim. Jestli to dobre chapu, tak nekdo vytvori treba nejake logo a pak ho tady nabizi k prodeji?

freelancer znamena pracujuci na volnej nohe. web sa mi nechce citat ale ludia (ktori nie su normalne zamestnani ale podnikaju sami na seba t.j. maju zivnostensky list a vsetko okolo toho) tam zrejme ponukaju svoje schopnosti/vedomosti a mozu ziskat od niekoho zakazku.