Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý Počítač

Zdravím
Mám poslední dobou problém s pomalým počítačem musím až hodinu čekat až se rozjede k mé spokojenosti všechno mu trvá a pořád pracuje hard disk kontrolka HD ustavičně svítí když se konečně rozjede tak hard disk je v klidu kontrolka HD nebliká HD mám skoro plný velikost 80GB a volných 7 GB co s tím? díky

Na začiatok skús napísať akú zostavu máš, aké hw komponenty obsahuje a pod. Hneď potom môžeš uviesť aký OS tam máš nainštalovaný. Následne skús uvoľniť nejaké miesto na hdd.
Keď budeš už rozbehnutý, skontroluj čo všetko sa spúšťa po štarte systému a nepotrebné zakáž.

To kdybych věděl co je nepotřebné jáké procesy:-[

Jinak mám 750MB operační paměti systém WXP home edition PC je 8 let starý a ještě nebyl přeinstalovan systém já vím že tady může být zakopaný "Vlkodav" :-) ale nechci přijít možná i s přehnaného sentimentu o mé pokusy programování, rodinné fotky a podobně za těch 8 let.Mě by pomohlo kdyby mě někdo půjčil externí USB hard disk (což je nepravděpodoné) na který bych si zazálohoval ty moje data a po reinstalaci systému bych je pak tam dal.Kupovat externí HDD se mi nechce díky